Eyüp İkinci El Eşya


Eyüp’ün meşhur camileri, türbeleri, çeşmeleri kadar tarihimiz olmaya bilir. Ama bizin de uzun yıllar tecrübe edindiğimiz sağlam bir geçmişimiz var. Ve biz size ve de bu geçmişe dayanarak arkamızı sağlama aldık. Sizin desteğiniz ve de bize olan bu denli güvenceniz olduğu sürece biz asla geri adım atmayız. 20 yıllık bu kısa tarihinizi çok daha uzun yıllara rahatlıkla çevirebiliriz. Bizim size bu kadar güveniyor olmamızın tek nedeni sizin bize olan güvenceniz. Çünkü biz Eyüp ikinci el eşya alanlar olarak sizin bize olan inancınızı ve güvendiğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizden ürün alırken ya da bizim ürün satarken her daim bizimle iletişime geçtiğinizin farkındayız. Rehberinizden bizim numaramızı hiç silmiyorsunuz. Çünkü her türlü İkinci el yada sıfır ev alım satımında Türkiye’deki en kaliteli şirketin bizim olduğunu biliyorsun.

Eyüp 2.El Eşya Alanlar
Eyüp 2.El Eşya Alanlar
Sizin Bize bu denli güvenmeniz bizim bazı şeylerin fark etmemizi sağlıyor. Sizin sayenizde Eyüp 2.el eşya alanlar olarak doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Ve sizden aldığımız geri dönüşler bu düşüncelerimizi kesinlikle doğruluyor. Biz gerek müşteri ilişkilerimizde gerekse ulaşım, kalite, güvence hizmetimizde müşterilerimizi her daim memnun etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle firmamızda her departmandaki her elemanımız kalifiyeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor.

Eyüp 2.El Eşya Alan Yerler
Biz Eyüp 2.el eşya alan yerler olarak, personelimiz hangi departmanda çalışırsa çalışsın her zaman hep en iyisi ve en kalitelisi için çalışıyor. Bunun nedeni elbette ki size olan saygımız. Biz İstanbul ikinci el eşya alanlar olarak diğer esnaflar gibi el kötü malı ver paraları anlayışında değiliz. Ya da ver malı al üç beş kuruşu anlayışında değiliz.Bizim tek hedefimiz sizlerin memnuniyeti ve bize olan güvenci. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Gerek satış ve müşteri odaklı personelimizle, gerekse mal taşıma ve yerleştirme ekibimizle. Ya da gerek sosyal medya personelimizle, gerek ise onarım ve bakım ekibimizle. Her açıdan ürün alım satımına ve dahi bitmesine kadar her zaman sizin yanınızda sizin için varız. Çünkü bizim en büyük hedefimiz sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuz.İşte bu yüzden sizi düşünün tek firma biziz.

Yazdır