Sık Sorulan Sorular

  • Kurumsal
  • Gösterim: 1655

Daha önce hiç ikinci el eşya satmamışsanız bazı soru ve sorunlar kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden genelde bize sık sorulan soruların cevaplarını burada vermiş bulunmaktayız. Yine aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bizi aramaktan çekinmeyiniz.


EŞYALARIMIN FOTOĞRAFINI ÇEKİP SİZE GÖSTERMEM YETERLİ Mİ ?
Evet. Whatsapp hattımız üzerinden bize eşyalarınızın fotoğrafını göndermeniz ve fiyat talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz eşyalarınızı inceleyip size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

 

ANLAŞTIĞIMIZ TAKDİRDE EŞYALARIMI NASIL ALIYOR SUNUZ ?
Fiyat konusunda anlaştığımız takdirde sizden açık adres aldıktan sonra nakliye ekibimizi size yönlendiriyor ve eşyalarınızı alıyoruz.

 

NAKLİYE, HAMALİYE GİBİ ÜCRETLERİ BİZ Mİ ÖDÜYORUZ ?
Hayır. Nakliye, hamaliye, montaj ve demontaj için en ufak bir ücret ödemiyorsunuz.

 

HER TÜRLÜ İKİNCİ EL EŞYA ALIYOR MUSUNUZ ?
Maalesef ! Her türlü ikinci el eşyayı almamız mümkün değil. Öncelikle eşyanın durumuna, sağlamlığına, temizliğine bakıyoruz. Satabileceğimiz bir ürünse fiyat veriyoruz.

 

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYOR SUNUZ ?
İkinci el eşya alırken koltuk takımları, mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis ve büro mobilyaları, klima, antika ürünler ve bunlara benzer eşyalar almakta ve satışını yapmaktayız.

 

HANGİ BÖLGELERDEN EŞYA ALIMI YAPIYORSUNUZ ?
İstanbul'un hem anadolu, hemde avrupa yakasından çalışma saatlerimiz (09:00 - 19:00) içinde hizmet veriyoruz.

 

BAŞKA SORUM VAR ?
Bu yukarıda ki soru ve cevaplarımızdan başka soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşmakdan çekinmeyiniz.

Yazdır