Şile İkinci El Eşya


Şilede ikinci el eşya alım satım için sizlere hizmet vermekteyiz. Eski eşyalarınızı yenilemek mi istiyorsunuz yeni eşyalarınız için yeterince maddi kaynağınız mı yok. eski eşyalarınızı değerine ve nakit olarak kapınıza kadar gelip alıyoruz. Oluşan bütçe ile yeni eşyalarınızı alabilir isterseniz Spot dünyası mağazalarımızda bulunan ikinci el sizlerin görsel zevkine uygun eşyaları satın alabilirsiniz

İstanbul'un her yerinde ikinciel eşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.
Telefon  : 
Cep       :  0 530 016 92 69

 

Şişli'de ikinci el eşya alım satımı yapan firmamıza, elinizde bulunan eski ve kullanmadığınız eşyalarınızı atmak yerine satışını yapabilir ve bu eşyalardan bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın değerini hemen öğrenmek için yapmanız gerek tek şey iletişim numaralarımızdan birini aramak. Eşyalarınızın değerini ücretsiz bir şekilde ekspertizini yapıp sizlere değerini söylüyoruz. Anlaşmamız durumunda eşyalarınızı sizin istediğiniz gün ve saatlerde gelip yerinizden alıyoruz.

Şişli ikinci el eşya alan yerler

Şişli ikinci el eşya alan yerler olarak aradığınızda bu işi yapan bir çok firma bulabilirsiniz. Ancak eşyalarınızı değerinde, zamanında ve güvenilir bir şekilde alacak sektöründe öncü bir firma olduğumuzu siz değerli müşterilerimizin mutlu müşteri yorumlarından anlayacaksınız.

Şişli 2.El Eşya Alım Satım Şişli Spot Eşya Alan Yerler Şişli Eski Eşya Alanlar Şişli İkinci El Eşya Alınır Satılır Şişli Antika Eşya Alım Satım Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Şişli İkinci El Mobilya Alanlar Şişlide Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

Yazdır